Práce v automobilce s možností ubytování! Plat až 29 100 Kč

Středočeský / Kolín

Náplň práce

Náplň práce

  • Práce na výrobní lince svařovna, lisovna, montáž, lakovna, kontrola kvality
  • Kontrola provedené práce a práce v týmu
  • Práce v taktu
Nabízime

Rádi Vám nabídneme

  • Místo výkonu práce: Kolín (Středočeský kraj)
  • Mzda od 22 500 Kč
  • Mzda po zapracování až 25 500 Kč
  • Výkonnostní, docházkové bonusy 3000Kč / měsíc
  • Příplatky za přesčas - 25%
  • Příplatky za noční - 10%
  • Příplatky za práci v sobotu a neděli - 15%
  • Prémie za mimořádné soboty nebo ve svátek + 800 Kč
  • Minimální mzda výši 23 000 Kč
  • Jednou ročně Bonus k platu
  • Dotované závodní stravování
  • Zajištěné ubytování nebo příspěvek na ubytování 2 000 Kč
  • Podporu profesionálních koordinátorů a odborné zaškolení trenéry
  • Možnost po 1/2 roce převod do kmene a možnost firemního bytu
  • Možnost převodu do kmenového stavu již po 4 měsících
Požadujeme

Požadujeme

  • Fyzickou zdatnost a kondici
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (od pondělí do pátku)
  • Praxe je výhodou - ne nutností (systém školení)
  • Práce je vhodná i pro absolventy

Máte zájem o tuto nabídku ? Stačí vyplnit následující formulář.

Přidat CV (doporučujeme) :

Můžete nám také napsat nebo přímo zavolat:

Kateřina Horáčková

+420 734 684 606

[javascript protected email address]