Hledáme profíky na obsluhu CNC strojů!!!

Moravskoslezský / Nošovice

Poradíte si s CNC strojem? Jste pečlivý a důsledný? Pak hledáme právě Vás!!!

Co by Vám nemělo chybět:

Zkušenosti s obsluhou CNC strojů
Technické myšlení, čtení z technické dokumentace a znalost převodů jednotek
Máte vzdělání, ale chybí Vám praxe? Nevadí, dáme šanci i Vám!

Co budete dělat:

Obsluhovat výrobní zařízení a vyrábět součástky na CNC strojích
Starat se o měřící zařízení a kontrolovat obráběcí stroje
Hlídat přesnost ve výrobě a vyměňovat opotřebené díly

Co Vám na oplátku dáme my?

Výplata, která Vás jistě potěší: průměrná mzda je 30 351 Kč měsíčně
Dále 8x ročně bonusy!!! (jsou to nemalé peníze NAVÍC)
Oběd jen za 25 Kč (a vaří opravdu dobře)
Dopravu autobusem až k fabrice – polovinu toho, co projezdíte, dostane zpět do výplaty!!!

Líbí se Vám to? Dejte nám o sobě vědět. Obratem Vás budeme kontaktovat s termínem výběrového řízení.

Máte zájem o tuto nabídku ? Stačí vyplnit následující formulář.

Přidat CV (doporučujeme) :

Můžete nám také napsat nebo přímo zavolat:

Agata Adamiková

+ 420 734 360 883

[javascript protected email address]