Čistá práce bez linky? Nový začátek, nový závod v Mošnově.

Moravskoslezský / Mošnov

Náplň práce

Náplň práce

  • Montáž světlometů – automobilový průmysl
  • Operátor vstřikovacího lisu (vizuální kontrola, uskladnění komponentů)
  • Operátor montáže (kompletace světlometů)
Nabízime

Rádi Vám nabídneme

  • Nástupní mzda 17.500 Kč po zkušební době POROSTE až na částku 20.500 Kč bez přesčasů.
  • Práce vhodná i pro ŽENY – není fyzicky náročná
  • K tomu dostanete 4x ročně bonusy - 2x 50% a 2x 60% základního platu.
  • Budete pracovat v moderním a čistém prostředí.
  • A pokud budete dobrým pracovníkem, můžete se stát VELMI BRZY kmenovým zaměstnancem
  • Férový přístup na pracovišti i v agentuře
  • Vstupní lékařská prohlídka ZDARMA
  • Zajištění ochranných oděvů a obuvi ZDARMA
Požadujeme

Požadujeme

  • ZŠ/SOU/SŠ vzdělání
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat na 3 směnný provoz
  • Schopnost zaškolit se na nové postupy
  • Technické myšlení
  • Dochvilnost a spolehlivost

Máte zájem o tuto nabídku ? Stačí vyplnit následující formulář.

Přidat CV (doporučujeme) :

Můžete nám také napsat nebo přímo zavolat:

Nela Kopecká

+420 734 766 772

[javascript protected email address]