Vize Ascari


V době zrodu myšlenky založení agentury práce jsme mimo jiné dlouho uvažovali nad názvem společnosti. Chtěli jsme zvolit takový název, který by přesně vystihoval naši představu mladé a dynamické společnosti, která má ambice prosadit se v silné konkurenci. Ve svém blízkém okolí jsme rozvířili debatu a následně i neformální anketu. Zvítězil název Ascari..

Alberto Ascari byl nejúspěšnějším italský závodní jezdec formule F1 ve své době. Jeho touha stát se automobilovým jezdcem byla tak veliká, že po válce našetřil kolem 5 milionu lir, koupil si Maserati a začal profesionálně závodit. Stal se dvojnásobným mistrem světa a několikanásobným vítězem v Grand Prix.

Přes obtížné začátky chtěl, Alberto Ascari, stejně tak i my, uspět, prosadit se a splnit si svůj sen.

Slovo výkonného ředitele Ascari s.r.o.

„Ascari je přední česká společnost v oblasti personálních služeb působící především na poli agenturního zaměstnávání. Nabízíme komplexní služby zaměstnancům a obchodním partnerům po dobu celého obchodního cyklu. Zakládáme si především na kvalitě našich služeb vůči našim klientům a přístupu k lidem. Ke všemu co děláme, přistupujeme s maximální pečlivostí a cítíme velkou odpovědnost za úspěchy našich zaměstnanců a obchodních partnerů. Aktivně sledujeme vývoj situace na lokálním i globálním trhu a pružně nastavujeme podmínky s ohledem na potřeby zákazníka. Víme, že to jak děláme naši práci, se odrazí ve Vašich výsledcích, a proto pro nás není důležitá kvantita zakázek nýbrž kvalita jejich realizace.“

Ing. Vladimír Schee, výkonný ředitel Ascari s.r.o.